KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118325
nr 1611 8325
John Carlson. Signerad, daterad -77, Stockholmsmotiv med Djurgårdsbåt. Olja på pannå 47x37 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:45:58
300 kr
350 kr
400 kr